خدمات ماساژ اصفهان

انواع ماساژ روغنی اصفهان

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

در این مقاله به انواع ماساژ  می‌پردازیم تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

 

امروزه دغدغه بیشتر افراد در رابطه با چاقی و مخصوصا چاقی های موضعی که انباشت و تجمع چربی را در یک قسمت سبب شده است، می‌باشد.

 

مثلا فردی بالاتنه لاغر و در عین حال از چاقی شکم و پهلو و پایین تنه در عذاب است. این چربی ها به مرور روی هم انباشته شده و شما را آزار میدهند. برای اینکه بتوانید از شر این چربی ها خلاص شوید یکی از راههای مهم و اساسی ماساژ موضعی می باشد.

 

قطعاً شما می توان با ورزش کردن و تحرک بسیار چربی های خود را سوزانده و به سلامت خود کمک کنید اما این راه یکی از سخت ترین راه هایی است که برای سوزاندن چربی ها استفاده می گردد.

 

ماساژ-درمانی- اصفهان

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

امروزه در میان مردم انواع ماساژ درمانی طرفداران زیادی دارد و مورد استقبال بسیاری از افرادی که به هر دلیلی دچار مشکلاتی شده اند قرار گرفته است.

 

درباره اینکه ماساژ  چیست؟ باید بگویم که ماساژ درمانی عبارت است از اینکه با دست روی بافت های بدن را ورز دهند. کسی که در این زمینه تجربه و مطالعه فراوانی داشته است  آن را انجام میدهد .به این نوع ورز دادن که زیر نظر متخصص انجام میشود ماساژ درمانی گفته میشود.

 

ماساژ درمانی باعث درمان و رهایی از استرس و فشار بر روی عضلات  و درد ناشی از صدمات می شود و به خوب شدن ناراحتی های حاد و مزمن سرعت می بخشد.

 

طبق آمار بدست آمده امروزه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از این روش به عنوان یک روش درمانی و مراقبت بهداشتی استفاده می کنند.

 

ماساژ صورت و زیبایی

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

 در ابتدا می خواهیم بدانیم که ماساژ چیست؟اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به زیبایی خود اهمیت داده و دوست ندارید که صورتی پر از چین و چروک داشته باشید و همیشه جوان به نظر برسید ماساژ صورت را فراموش نکنید.

 

ماساژ همیشه برای زیبایی نیست بلکه   چین و چروک صورت را از بین برده اعتماد به نفس شما را نیز بالا می برد.

 

توجه داشته باشید که ماساژ صورت برای زیبایی و از بین بردن چروک ها ،باید به صورت منظم و روزانه باشد تا پوست شما طراوت و شادابی خود را حفظ کند.

 

ماساژ لاغری اصفهانی

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

بعد از اینکه درباره ماساژ زیبایی ،ماساژ درمانی مطالب مفید و ارزنده ایی را در اختیار شما قرار دادیم. این بار نوبت به ماساژ لاغری میرسد. ماساژ لاغری یکی از انواع ماساژ هایی است که به سوزاندن چربی های موضعی در بعضی از اعضا مثل  شکم، پا، بازوها، و ران کمک قابل توجهی می‌کند.

 

در این ماساژ فرد به صورت ریلکس روی تخت، در مرکز ماساژ لاغری دراز کشیده و کسی که تخصص ماساژ دادن را دارد با استفاده از کمی روغن و تکنیک هایی که آموزش دیده فرد را ماساژ میدهد .

 

این رو

مزایای ماساژ لاغری موضعی

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

ماساژ برای افراد چاق می تواند در کاهش وزن آن ها معجزه کند اما به این نکته توجه داشته باشید که ماساژ به تنهایی باعث کم شدن وزن و لاغری نمی شود.

 

 اگر امیدوار هستید یا دوست دارید که ماساژ لاغری باعث کوچک شدن چربی ها در شکم و یا کوچک شدن ران های شما شود ناامید خواهید شد.

 

اما ماساژ لاغر موضعی می‌تواند پایبندی شما به رژیم و برنامه های ورزشی را برای شما راحت و آسان کند. موضوعاتی که در بالا به آن اشاره کردیم تنها برخی از مزیت هایی است که امکان دارد با ماساژ درمانی شما تجربه کنید.

 

تماس با مرکز ماساژ آپادانا

آدرس ما:

اصفهان-چهارراه آپادانا-ابتدای آپادانا اول-بعد از بانک ملی-مرکز ماساژ آپادانا

پل ارتباطی ما باشما :

03136412629

سوالات متداول

خدمات جدید ما

@1396 طراحی و سئو سایت وب @ ایران webatiran.com