خدمات ماساژ اصفهان

ماساژ صورت و زیبایی

ماساژ صورت و زیبایی

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

 در ابتدا می خواهیم بدانیم که ماساژ چیست؟اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به زیبایی خود اهمیت داده و دوست ندارید که صورتی پر از چین و چروک داشته باشید و همیشه جوان به نظر برسید ماساژ صورت را فراموش نکنید.

 

ماساژ همیشه برای زیبایی نیست بلکه   چین و چروک صورت را از بین برده اعتماد به نفس شما را نیز بالا می برد.

 

توجه داشته باشید که ماساژ صورت برای زیبایی و از بین بردن چروک ها ،باید به صورت منظم و روزانه باشد تا پوست شما طراوت و شادابی خود را حفظ کند.

 

نکته  مهمتر اینکه ماساژ صورت از افتادگی پوست جلوگیری می کند. در مرکز ماساژ اپادانا تیم حرفه ای و کاربلد برای شما ماساژ صورت را با تکنیک ها و متدهای جدید و به روز انجام داده و طی چند جلسه شما آثار ماساژ را مشاهده خواهید کرد.

 

ضمن اینکه در این مرکز آموزش‌های لازم در زمینه ماساژ صورت را نیز به شما داده تا در منزل خودتان بتوانید روزی یکی دوبار صورت خود را ماساژ داده و از شادابی و طراوت صورت خود لذت ببرید.

 

 

تاثیر ماساژ بر روی صورت

 

همانطور که می دانید ماساژ صورت و یا هر عضوی از بدن یک نوع ورزش برای عضلات می باشد ماساژ بر روی صورت باعث میشود که گردش خون در صورت بهتر جریان پیدا کند.

 

در نتیجه به سلول های پوست ،اکسیژن بیشتری رسیده و در نهایت پوست شما روشن تر، شاداب تر و با طراوت تر می شود. ضمن اینکه با ماساژ دادن عضلات صورت سفتی خود را حفظ کرده و شل و افتاده نمی شوند.

 

این یعنی ماساژ زیبایی و تاثیراتی که شما بر روی صورت خود خواهید دید. نکته بسیار مهم تر که جالب است درباره ماساژ صورت بدانید این است که ماساژ باعث افزایش آرامش شما شده و تنش های عصبی را که در بعضی افراد وجود دارد از بین میبرد.

 

برای درمان سردردهای عصبی ماساژ صورت بسیار موثر میباشد .در مرکز ماساژ  آپادانا شما  با چند جلسه متوجه تفاوت قبل و بعد ، صورت خود میشوید مخصوصاً اینکه تکنسین در این مجموعه تمام مراحل ماساژ را با دقت و صبر و حوصله به شما آموزش می‌دهد تا چروک ها بعد از مدتی دوباره ایجاد نشده و شما طراوت و زیبایی صورت خود را با ماساژ برای همیشه حفظ کنید.

 

۷ روش برای ماساژ صورت

 

1-مقدار کمی روغن روی پوست خود بمالید.

 

روغن به دلیل چرب بودن باعث میشود تا انگشتان شما به راحتی روی صورت حرکت کند ضمن اینکه روغن باعث میشود از کشیده شدن پوست جلوگیری شود.

 

ماساژ همراه با روغن سلامت پوست شما را تضمین کرده و ظاهر خطوط و چین و چروک را از بین میبرد. به شما توصیه می کنیم یک لایه کمی از روغن هایی که در زیر نام میبریم را روی پوستتان اعمال کنید.

 

     برای پوست خشک روغن نارگیل یا روغن آرگان

     برای پوست معمولی روغن بادام

     برای پوست  چرب مرطوب کننده

 

2-ماساژ دادن اطراف و گوشه های دهان

 

توجه داشته باشید که تمرکز ماساژ بر روی مناطقی از پوست می باشد که شما تمایل دارید. اگر اطراف و گوشه های دهان شما دارای چین و چروک بوده ،یا به رنگ سیاه کم رنگ متمایل شده باید به فردی که میخواهد ماساژ را بر روی صورت شما انجام دهد بگویید تا همان نقطه که مدنظر شما است را ماساژ دهد.

 

3-ماساژ در قسمتهای مختلف صورت

 

در مجموعه ماساژ آپادانا افراد با تجربه ایی برای ماساژ وجود دارند که در جلسه اول ب تمام نواحی صورت شما را ماساژ داده تا شما یک رضایت نسبی پیدا کنید و در جلسات بعد همان قسمتی را ماساژ می دهند که مدنظر شما بوده و شما می خواهید.

 

4-ماساژ چشم ها

 

ماساژ چشم ها به شما کمک می کند تا نواحی اطراف چشم را پاکسازی کنید اگر نیاز است از روغن اضافی استفاده کنید تا حرکت انگشتان دست شما باعث کشیده شده پوست ظریف اطراف چشم نشود.

 

5-در این مرحله ماساژ پیشانی را شروع کنید.

 

ماساژ پیشانی برای افرادی که پیشانی آنها دارای خطوط افقی است بسیار مناسب بوده مخصوصا که با روغن نیز  همراه شود در عرض چند جلسه شما دیگر روی پیشانی خود اثری از چروک نمی بینید.

 

6-ماساژ خط اخم

 

 خط اخم  در اکثر افراد وجود داشته و ماساژ آن  برای بیشتر افراد از اهمیت خاصی برخوردار است. اکثر افراد برای از بین بردن خطوط اخم  به تزریقات مصنوعی مثل ژل و بوتاکس روی می آورند ولی ما به شما این تضمین را میدهیم که با چند جلسه ماساژ خط اخم شما به راحتی از بین رفته و دیگر اثری از آن وجود نخواهد داشت.

 

7-ماساژ را روی تمام نقاط صورت از ابتدا شروع کنید.

 

 در این مرحله به آرامی ماساژ هر ناحیه از صورت خود را دوباره تکرار کنید تا یکبار دیگر تمام صورت به طور کامل ماساژ داده شود.

 در این موقع است که  متوجه می شوید پوست شما چه تفاوت هایی کرده و جوان تر شده برای اینکه نتیجه بهتری از ماساژ بگیرید هر روز آن را تکرار کنید.

 

کلام آخر

 

به جای اینکه به مراکز و کلینیک هایی بروید که با تزریق ژل ، چربی و بوتاکس بر روی پوست شما، شما را دچار بیماری ها و عوارض بعدی کنند.

 

 به مرکز ماساژ آپادانا مراجعه کنید و با ماساژ زیبایی پوست خود را از هرگونه چین و چروکی رفع کنید. ماساژ صورت علاوه بر زیبایی به شما شادی و طراوت می دهد ، قطعا پوست شما را دچار مشکل و عوارض بعدی نخواهد کرد.

 

 همانطور که گفتیم ماساژ باعث میشود جریان خون در صورت شما جریان پیدا کند همیشه می توانید آن را انجام دهد حتی مواقعی که در خانه هستید ،هیچ عوارضی در دراز مدت برای شما به وجود نخواهد آورد، ضمن اینکه هزینه آن نیز در مقابل انواع روش های تزریقی بسیار کم و مقرون به صرفه می باشد.

 

مرکز مجهز و پیشرفته آپادانا تمام چروک‌های صورت شما را در چند جلسه با کمترین قیمت با دستگاه پیشرفته ازبین میبرد با شماره ثابت که در زیر این مقاله آمده تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات مشتریان

 

فاطمه احمدی هستم ۵۰ ساله صورت من دارای چروک های زیادی بود که با مرکز ماساژ آپادانا آشنا شدم حدود 5 جلسه به مرکز ماساژ آپادانا مراجعه کردم تمام چروک های سطحی پوستم برطرف شد. با آموزشی که تیم حرفه ای مجموعه من دادند در داخل منزل نیز صورت خود را ماساژ می دهم. تا امروز حدود یک سال است که با این روش توانسته ام صورتی شفاف ،سفید و جوان تر داشته باشم.

 

زهرا اکبری هستم صورتم دارای آکنه و جوش های بزرگ و عفونی بود با مرکز ماساژ آپادانا توسط دوستانم آشنا شدم این مرکز زیر نظر تیمی حرفه ای بود که تمام عفونت های صورتم را با ماساژ تخلیه کرد.

وبا  ماساژ دادن در هر 7 جلسه صورتی صاف ، شفاف و با طراوت  دارم حدود 8 ماه است که صورتم تمیز شده و دیگر هیچ جوشی ندارد در ضمن  خودم در داخل  منزل با آموزش هایی که مسئول مرکز آپادانا به من دادند ماساژ می دهم.

 

 

 

ماساژ زیبایی , ماساژ صورت, ماساژ با روغن, ماساز آپادانا, ماساژ چشم ها, ماساژ پیشانی, ماساژ خط اخم ,ماساژ رفع چین و چروک, ماساژ تخصصی صورت

تماس با مرکز ماساژ آپادانا

آدرس ما:

اصفهان-چهارراه آپادانا-ابتدای آپادانا اول-بعد از بانک ملی-مرکز ماساژ آپادانا

پل ارتباطی ما باشما :

03136412629

سوالات متداول

خدمات جدید ما

@1396 طراحی و سئو سایت وب @ ایران webatiran.com