خدمات ماساژ اصفهان

ماساژ-درمانی- اصفهان

ماساژ درمانی  

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

امروزه در میان مردم انواع ماساژ درمانی طرفداران زیادی دارد و مورد استقبال بسیاری از افرادی که به هر دلیلی دچار مشکلاتی شده اند قرار گرفته است.

 

درباره اینکه ماساژ  چیست؟ باید بگویم که ماساژ درمانی عبارت است از اینکه با دست روی بافت های بدن را ورز دهند. کسی که در این زمینه تجربه و مطالعه فراوانی داشته است  آن را انجام میدهد .به این نوع ورز دادن که زیر نظر متخصص انجام میشود ماساژ درمانی گفته میشود.

 

ماساژ درمانی باعث درمان و رهایی از استرس و فشار بر روی عضلات  و درد ناشی از صدمات می شود و به خوب شدن ناراحتی های حاد و مزمن سرعت می بخشد.

 

طبق آمار بدست آمده امروزه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از این روش به عنوان یک روش درمانی و مراقبت بهداشتی استفاده می کنند.

 

در مرکز ماساژ درمانی آپادانا به دلیل داشتن تیمی با تجربه و حرفه ای تمام دردها و ناراحتیهای شما ،را از لحاظ روحی و چه از لحاظ جسمی در چند جلسه به خوبی درمان می کنند.

 

 این مرکز با دهها سال فعالیت در زمینه ماساژ درمانی مفتخر است که انواع دیسک گردن ،دیسک کمر ، پا درد و زانو درد را با ماساژ درمانی ،درمان میکند.

 

 برای اینکه به این مرکز بزرگ ،مجهز و پیشرفته مراجعه کنید ابتدا باید وارد سایت  این مجموعه شده و تمام اطلاعات، راجع به روش های ماساژ درمانی را مطالعه کرده و بعد در قسمت رزرو نوبت ،نوبت خود را ثبت کنید.

 

در جلسات ماساژ درمانی چه اتفاقی رخ میدهد؟

 

ابتدا باید بدانیم که در جلسات ماساژ درمانی چه اتفاقی رخ میدهد که باعث می شود در آن محل درد کم شود. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بستگی به نوع ماساژ دارد که بیمار خود خواسته باشد از این روش استفاده شود ،یا تکنسین ماساژ صلاح می‌داند که از کدام روش برای بهبود استفاده کند.

 

در جلسه اول ابتدا فردی که می خواهد شما را ماساژ دهد ،که به آن ماساژ درمانگر نیز گفته می شود، درباره سوابق پزشکی شما سوال می کند .

 

یعنی اینکه او باید بداند که وضعیت جسمی فعلی شما چگونه است؟ چه مقدار استرس دارید؟ تجویز برای  درد شما چگونه است و اینکه آیا به روش های ماساژ درمانی آگاه هستید یا خیر؟

 

در تمام مراکز ماساژ یک  اتاق مخصوص ماساژ وجود دارد که به طور مشخص گرم و دارای نور ملایم باشد. در صورتی که بیمار تمایل داشته باشد  از یک موسیقی آرام بخش و بخوری که رایحه‌ای دلپذیر دارد نیز استفاده می شود.

 

معمولاً برای مالش دادن محل درد، از یک روغن برای بالا بردن کیفیت ماساژ استفاده می شود .با توجه به درخواست شما که ماساژ موضعی باشد یا کل بدن ،ماساژ درمانگر شما را ماساژ میدهد.

 

روی قسمت‌های دیگر بدن یک حوله انداخته و روی تخت دراز میکشید. متخصص ماساژ روی نقطه ایی که درد میکند متمرکز شده و شروع به مالش دادن می‌کند. هر موقع احساس درد و ناراحتی کردید باید درمانگر را مطلع کنید.

 

یک جلسه درمان معمولا بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول می کشد ماساژی که فرد روی صندلی نشسته و بالباس، در حالی که جلوی بدن به صندلی تکیه داده شده باشد نیز در مرکز آپادانا انجام می‌شود که بین ۵ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد.

 

معمولاً این روش برای ماساژ کتف و شانه  کاربرد دارد .تعداد جلساتی که برای درمان محل درد شما نیاز است متغیر می باشد برای کم کردن استرس  معمولا هفته ایی یک جلسه توصیه میشود.

 

برای دردهای حاد تعداد جلسات بستگی به  وضعیت بیمار دارد .معمولا ماساژ درمانی برای تکمیل درمان  از سوی پزشک توصیه می شود.

 

در مرکز ماساژ آپادانا متخصص ماساژ ابتدا پرونده پزشکی شما را مطالعه کرده و  بسته به نیاز شما، تعداد جلسات ماساژ را به شما اعلام می‌کند. این مرکز، ماساژی  با کیفیت برای شما انجام می دهد. قیمت در مرکز ما بسیار ارزان واز نظر اقتصادی مقرون می باشد.

 ماساژ درمانی ,ماساژ با روغن

5 روش ماساژ درمانی

 

در ادامه مقاله می خواهیم به 5 روش ماساژ درمانی اشاره داشته باشیم و در این زمینه اطلاعات مفید و ارزنده ای را در اختیار شما قرار دهیم .تا کاربر موقعی که وارد سایتی می شود بتواند تصمیم بگیرد که چه نوع ماساژی را انتخاب کند.

 

1-ماساژ سوئدی

 

نوعی ماساژ بوده که برای تمام بدن انجام می شود و برای افرادی که تا به حال ماساژ نشده اند، تنش و استرس زیادی دارند و یا به لمس شدن حساس هستند ماساژ سوئدی گزینه بسیار مناسبی برای این افراد می باشد.

افرادی که معمولاً دچار گرفتگی های عضلانی می شوند و نیاز دارند در طول دریافت ماساژ استراحت کنند گزینه مناسبی می باشد.

برای ماساژ سوئدی فرد روی تخت دراز کشیده یک حوله روی مناطق دیگری بدن انداخته میشود .متخصص ماساژ از این روشها استفاده می کند.

       مالش دادن

      شل کردن عضلات برای اینکه جریان خون بهتر انجام شود

      حرکات دایره ای عمیق

       لرزش و ضربه زدن

       تکنیک های حرکت مفصل های غیرفعال

 ماساژ سوئدی معمولاً ۹۰ دقیقه زمان نیاز دارد.

 

در نتیجه:

 

      این ماساژ برای آرامش و دوری از استرس و درد های جزئی مفید می باشد.

       این روش برای کسانی که تا بحال تجربه ماساژ درمان نداشته اند نیز گزینه مناسبی است.

 

2-ماساژ با سنگ داغ

 

ماساژ با سنگ داغ برای افرادی که دچار تنش های عضلانی هستند یا تصمیم دارند در موقع ماساژ استراحت کنند انتخاب درستی است. این ماساژ شبیه ماساژ سوئدی بوده با این تفاوت که در ماساژ با سنگ داغ متخصص علاوه بر دستان خود از سنگ داغ نیز استفاده می کند.

 

سنگ داغ باعث می شود که تنش ماهیچه ها کم شده و خون بهتر جریان پیدا کند در نتیجه درد آرام میشود.

 استفاده از ماساژ سنگ داغ برای درمان موارد زیر موثر است.

       کاهش تنش عضلانی

       بهبود جریان خون

       کم شدن درد

       تقویت آرامش

       از بین بردن استرس

 

در طول درمان یک ماساژ درمانگر سنگ ها را نگه داشته و نفر دیگر با استفاده از روش های ماساژ سوئدی فشار ملایمی روی قسمتی از بدن که درد دارد وارد می‌آورد معمولاً نیز این ماساژ ۹۰ دقیقه طول می انجامد.

 

در نتیجه:

 

       ماساژ با سنگ داغ نسبت به ماساژ سوئدی به دلیل استفاده از گرم کردن تاثیر بیشتری برای از بین بردن فشار و تنش عضلات دارد.

       هزینه این روش  مقداری بیشتر از ماساژ سوئدی است.

 

3-ماساژ آروماتراپی

 

این روش برای کسانی که می‌خواهند یک ماساژ رومانتیک داشته باشند توصیه می‌شود. استفاده از ماساژ آروماتراپی معمولاً برای موارد زیر استفاده می شود.

 

      تقویت روحیه افراد

      کاهش دادن به استرس و اضطراب

       کاهش علائم افسردگی

       تسکین فشار عضلات

      تسکین درد

 

ماساژهای آروماتراپی ترکیبی از روغن و فشارهای نرم و ملایم است. روش دیگر ماساژ آروماتراپی توسط دستگاهی به نام دیفیوزر که آب جوش و روغن را ترکیب کرده در آن میریزند و به صورت بخار در هوا منتشر می‌شود این روغن ها از طریق پوست جذب میشود.

 

متخصص ماساژ درمانی بسته به وضعیت بیمار، کل بدن یا فقط روی شانه ها ،پشت و سر بیمار تمرکز خواهد کرد ماساژ آرما تراپی نیز حدود ۶۰ تا ۹۰ دقیقه زمان میبرد.

 

در نتیجه:

 

      ماساژهای آرما تراپی ترکیبی از استفاده روغن های اسانسی و فشار نرم و ملایم است.

       افرادی که بگویی روغن آن از واحد حساسیت دارند نباید استفاده کنند.

 

4-ماساژ های بافت عمیق

 

این نوع از ماساژ ها نسبت به ماساژ سوئدی از فشار بیشتری استفاده می شود این ماساژ برای افرادی که مشکلات عضلانی مزمن مانند درد ، آسیب و عدم تعادل دارند انتخاب بسیار مناسبی است که می‌تواند به تسکین ماهیچه های سفت شده و درد مزمن عضلات و کاهش اضطراب کمک کند.

ماساژ بافت های عمیق نیز در حدود ۶۰ تا ۹۰ دقیقه زمان میبرد.

 

در نتیجه:

 

      ماساژ بافت های عمیق برای افرادی که مشکلات عضلانی مزمن مانند درد و گرفتاری عضلات دارند انتخاب خوبی است.

       افرادی که حساسیت زیادی به فشار روی پوست خود دارند بهتر است از این روش استفاده نکنند.

 

 

5-ماساژ ورزشی

 

این نوع ماساژ برای افرادی که به دلیل استفاده مداوم از عضلات خود مانند ورزش کردن دچار آسیب های عضلانی می‌شوند انتخاب خوبی است.

 

 این ماساژ ورزشی برای افرادی که زمینه آسیب دیدگی دارند کمک زیادی در جلوگیری از آسیب های ورزشی می کند. ماساژ ورزشی نیز در حدود ۶۰ تا ۹۰ دقیقه زمان میبرد.

 

درنتیجه:

 

      ماساژ ورزشی برای افرادی که استفاده زیاد از عضلات، دچار آسیب دیدگی عضلانی می شوند انتخاب خوبی است.

       این نوع ماساژ کمک زیادی به بهبود انعطاف پذیری و عملکرد ورزشی می کند و خطر آسیب دیدگی های احتمالی را کم میکند.

 ماساژ درمانی ,ماساژ با روغن

سخن پایانی

 

ماساژ بهترین راه برای دست پیدا کردن به احساس بهتر جسمی، روحی و عاطفی است برای انتخاب روش ماساژ و متخصص ماساژ درمانی از مرکز ماساژ آپادانا استفاده کنید. این مرکز تمام دستگاهها و تجهیزات را برای ماساژ شما دارد.

 

مرکز ماساژ آپادانا دارای محیطی امن ، تمیز و با بهترین امکانات آماده ارائه خدمت به شما همشهریان عزیز و گرامی می باشد فقط کافی است با شماره تلفن هایی که در زیر آمده تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات مشتریان

 

احمد فتحی هستم ،برای دیسک کمر، پزشکان مرکز ماساژ آپادانا را پیشنهاد دادند حدود چهار جلسه برای ماساژ به این مرکز مراجعه کردم محیطی بسیار پیشرفته با تجهیزات کامل که توانستند دیسک کمر من را در چند جلسه تا حدودی بهتر کنند و حالا دیگر درد های قبل را ندارم و به راحتی می توانم رانندگی کنم.

 

 

نرگس هاشمیان هستم،برای دردهای زانو و مفاصل پا ،پزشکان مرکز ماساژ آپادانا را به من معرفی کردند. بعد از ۶ جلسه ماساژ درمانی ،حدود سه ماه است که هیچ دردی در زانو و ساق پاها احساس نمی کنم و بسیار از این مرکز راضی هستم.

 

 

 

 

ماساژ درمانی ,ماساژ با روغن ,ماساژ سوئدی, ماساژ با سنگ داغ, ماساژ درمانگر ,ماساژ آرما تراپی, ماساژ رومانتیک, ماساژ بافت عمیق, ماساژ ورزشی, ماساژ آپادانا

تماس با مرکز ماساژ آپادانا

آدرس ما:

اصفهان-چهارراه آپادانا-ابتدای آپادانا اول-بعد از بانک ملی-مرکز ماساژ آپادانا

پل ارتباطی ما باشما :

03136412629

سوالات متداول

خدمات جدید ما

@1396 طراحی و سئو سایت وب @ ایران webatiran.com