خدمات ماساژ اصفهان

انواع ماساژ روغنی اصفهان

انواع ماساژ روغنی

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

در این مقاله به انواع ماساژ  می‌پردازیم تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

 

امروزه دغدغه بیشتر افراد در رابطه با چاقی و مخصوصا چاقی های موضعی که انباشت و تجمع چربی را در یک قسمت سبب شده است، می‌باشد.

 

مثلا فردی بالاتنه لاغر و در عین حال از چاقی شکم و پهلو و پایین تنه در عذاب است. این چربی ها به مرور روی هم انباشته شده و شما را آزار میدهند. برای اینکه بتوانید از شر این چربی ها خلاص شوید یکی از راههای مهم و اساسی ماساژ موضعی می باشد.

 

قطعاً شما می توان با ورزش کردن و تحرک بسیار چربی های خود را سوزانده و به سلامت خود کمک کنید اما این راه یکی از سخت ترین راه هایی است که برای سوزاندن چربی ها استفاده می گردد.

 

مرکز مام بابا داشتن سالیان سال تجربه و فعالیت در این زمینه توانسته به شما عزیزان کمک کرد تا از شر چربی های خود خلاص شوید.در این مرکز ما به شما کمک می کنیم این مشکل را برطرف کنید.

 

در واقع در مرکز ما محل انباشت چربی را با استفاده از ماساژ و بصورت موضعی  گره های عضلانی را که سفت و انباشته شده اند را  از بین برده و به دغدغه شما خاتمه می‌دهیم.

 

ماساژ موضعی جهت م از بین بردن چربی ها در قسمت های پهلو، شکم، ران ها و یا حتی بازو ها انجام می گردد. در این مرحله شما به راحتی روی تخت دراز کشیده و با استفاده از یک دستیار تمام نکات به شما آموزش داده میشود.

 

 

ماساژ با روغن مخصوص

 

 

 

در مجموعه ما ماساژ با روغن مخصوص انجام می گردد.

لازم است بدانید اگر شما مشکلات سیاتیک و عضلانی دارید با ماساژ می توانید به بهبود این مشکلات کمک کنید. اما ماساژ فقط برای لاغری و مشکلات عضلانی نیست.

 

ماساژ زیبایی نیز می تواند به عنوان یکی از بهترین ماساژها به شمار برود. مجموعه ما با استفاده از روغن های مخصوص که برای ماساژ انجام می پذیرد بعد از آن پوست شما صاف و شفاف تر می گردد.

 

اگر شما دارای ترک های پوستی و مشکلات پوستی هستید نیز ماساژ می‌تواند به درمان و بهبود این مشکلات کمک کند. ماساژ برای پوست بسیار مفید است چرا که باعث جوان تر شدن و تولید سلول های جوانسازی را انجام می دهد.

 

چنین ماساژ می‌تواند از تجمع چربی ها جلوگیری کرده و از چاق شدن جلوگیری کند.همانطور که میدانید کشور ما از کهن در خیلی از مسائل اطلاعات مفیدی داشته است. ماساژ از سالیان طولانی در ایران رواج داشته است.

 

مطالعات تاریخی در این زمینه حاکی بر این است که مالش بدن یا همان ماساژ به عنوان نوعی درمان مطرح بوده و مردمان آن زمان از ادوار کهن برای حفظ سلامتی و قدرت بدنی  با این سبک به صورت معمول و رایج   زندگی  می‌کرده اند.

 

 پزشکان ایرانی در آثار خود به اهمیت این موضوع پرداخته اند. حرکاتی مانند مالش و یا ماساژ از اصول اولیه تندرستی بوده و اهمیت و جایگاه خاص خود را داشته است.

 

از نظر حکیمان و طبیبان کهن باعث  رواج آن به صورت یک اندیشه و فرهنگ بهداشتی در بین اقوام مختلف متداول بوده است.

 

ساده ترین و متداولترین آنها ماساژ در حمام‌های عمومی توسط شخصی به نام دلاک بوده و همینطور استفاده از سنگ پا در  حمام. اینها همه نشان از فرهنگ غنی ایرانی دارد در این زمینه.

 آداب و رسوم کهن  که برای حفظ سلامتی و چابکی و قدرتمندی افراد ارزش و اهمیت خاصی داده می‌شد.

 

که متاسفانه با مدرن شدن زندگی بشر امروزی همه اینها را فراموش کرده است.

یکی از بهترین راهکارهایی که در برابر انسان امروز در دنیای شلوغ و پر از استرس و هیاهو زندگی وجود دارد این است که به خودمان احترام بگذاریم و خودمان را به چنین مکان دنج و امن و فضای آرام بخش و روح بخش دعوت کنیم

 

 ما به شما این نوید را می‌دهیم که  مرکز ماساژ آپادانا با بهره مندی از ماساژور های حرفه ای و کارآزموده  زیر نظر کارشناسان مجرب  همراه با موزیک جهت ریلکس شدن شما و همچنین محیطی تمیز و آرام بخش میتواند  لبخند شادی و رضایت را به صورت هموطنان عزیز بنشاند.

 

اگر شما به‌دنبال یک ماساژ حرفه‌ای هستید، کافیست یکبار به مرکز ماساژ لاغری آپادانا مراجعه کنید و از خدمات ما بهره مند شوید.

مرکز ماساژ ما با سالها تجربه و با در نظر گرفت رفاه حال مشتریان عزیز در  زمینه ارائه خدمات همواره  سعی بر این داشته  که مطابق با استانداردهای روز دنیا خدمات خود را  جهت بهبود و تندرستی سروران گرامی،  انواع ماساژ را ارائه دهد.

 

کلام آخر

 

در ادامه این نکته مهم توجه داشته باشید که مهمترین و موثرترین راه برای انجام دادن ماساژ دراز کشیدن روی کمر و بر روی تخت خواب یا زمین است .

 

نکته بعدی اینکه هرگز بعد از غذا خوردن ماساژ را انجام ندهید. برای اینکه نتیجه بهتر و سریعتر بگیرید شکم خود را دو بار در روز قبل از صبحانه و درست قبل از خواب ماساژ دهید .

 

برای اینکه به این ماساژ سرعت ببخشید از روغن مرکبات برای ماساژ استفاده کنید مرکز ماساژ آپادانا در نظر دارد برای افرادی که به این مرکز مراجعه می‌کنند تخفیف ویژه ایی در نظر بگیرد.

 

 

 

نظرات بیماران

 

حمید امیری به توصیه پزشکان به مرکز ماساژ آپادانا مراجعه کردم بااستفاده ازروشهای جدید و بروز حدود 15 کیلو وزن کم کردم و خیلی راضی هستم.

 

رکسانا جلیلی به خاطر وزن زیاد دچار کمردرد و زانو درد شدید بودم دوستانم به مرکز ماساز آپادانا  رفته و راضی بودن به من هم پیشنهاد دادند.حدود یک سال میشه که دارم  تکنیک هایی که این مرکز به من آموزش دادند را انجام میدم خیلی راضی هستم.

 

 

 

ماساژ زیبایی, ماساژ ریلکسیشن ,ماساز تن آرامی, ماساژ لاغری,ماساژ موضعی, ماساژ زیبایی, ماساز آپادانا

تماس با مرکز ماساژ آپادانا

آدرس ما:

اصفهان-چهارراه آپادانا-ابتدای آپادانا اول-بعد از بانک ملی-مرکز ماساژ آپادانا

پل ارتباطی ما باشما :

03136412629

سوالات متداول

خدمات جدید ما

@1396 طراحی و سئو سایت وب @ ایران webatiran.com