ماساژ زیبایی و صورت

ماساژ زیبایی و صورت چیست؟

ماساژ صورت و زیبایی یکی از تکنیک‌های موثر در بهبود ظاهر کلی پوست است، مطابق نظر متخصصین ماساژ صورت و زیبایی می‌تواند از علائم پیری پیشگیری کند.

تکنیک‌هایی که با کمک دست به شکل ملایم تا متوسط روی عضلات صورت فشار می‌آورند، تنش را در آن کاهش می دهند، ظاهر پوست را بهبود می بخشند به اصطلاح به آن ماساژ صورت و زیبایی می گویند.

ماساژ صورت و زیبایی انواع مختلفی دارد. از معروف‌ترین آن‌ها ماساژ گوا شا، رفلکسولوژی و درناژ لنفاوی هستند. همه انواع ماساژ صورت یک تکنیک اصلی دارند، آن‌ هم فشار متوسط و حرکت‌های دورانی از مرکز صورت به سمت خط مو است.

ماساژ صورت راهی بی‌خطر برای جوانسازی پوست است. این درمان برای سفت کردن پوست، کاهش فشار سینوسی، سردرد، جلوگیری از آکنه و روشنایی و شفافیت پوست مورد استفاده است.

ماساژ صورت می‌تواند موجب تحریک تخلیه لنفاوی شود علاوه بر این، گردش خون را در ناحیه تقویت کند.

ماساژ صورت , ماساژ زیبایی

فواید ماساژ صورت و زیبایی

  • بسیاری از افراد از ماساژ صورت برای رفع چین و چروک، پف و بهبود کشسانی پوست کمک می‌گیرند. هر چند وقت یک‌بار این ماساژ را انجام دهید تا علاوه‌بر بهبود کیفیت پوست، به سلامت سیستم لنفاوی خود هم کمک کنید.

سیستم لنفاوی از گره‌ها و عروق مختلفی تشکیل می شود. مایع آن از طریق رگ در سرتاسر بدن به حرکت در می‌آید. ماساژ صورت و زیبایی به سم‌زدایی بدن کمک کند.

ماساژ صورت باعث بهبود حرکت مایع لنفاوی می شود. علاوه‌بر سم‌زدایی از بدن، پف و التهاب پوست را هم بهبود می‌دهد موجب ترمیم بافت و حمایت از تولید کلاژن می شود.

  • ماساژ صورت همچنین باعث بهبود گردش خون می شود. این کمکی مهم به سلامت و شفافیت پوست می کند. در سال 2018 مطالعه‌ای در این زمینه انجام شد، شرکت‌کنندگان روزی 5 دقیقه با استفاده از غلتک، صورت خود را ماساژ دادند.

کارشناسان طی این مطالعه متوجه شدند که این کار هم در کوتاه‌مدت و هم در بلندمدت، موجب بهبود جریان خون و جوانسازی پوست می شود.

آمادگی برای ماساژ صورت و زیبایی

قبل از ماساژ صورت حتما دست‌ها و ابزار خود را تمیز و ضدعفونی کنید، صورتتان را مرطوب کنید. پارچه‌ای تمیز به همراه روغن ماساژ در دسترستان قرار دهید، قبل و بعد از ماساژ صورت مقدار زیادی آب بنوشید این موجب بهبود سم‌زدایی در بدنتان می شود.

برای انجام ماساژ در خانه صورتتان بهتر است از ابزار ماساژ صورت کمک بگیرید. استفاده از ابزار ماساژ در خانه از انتقال آلودگی دست به صورت جلوگیری می‌کند. بعلاوه، باعث پیشگیری از بروز آکنه می شود.

انواع مختلف ابزار ماساژ صورت:

ماساژور صورت

شما می‌توانید هم از ماساژور دستی و هم ماساژور برقی برای ماساژ صورت و زیبایی کمک بگیرید. این ابزار فشار مناسبی را به پوست وارد می کند. بدون نیاز به کمک انگشتان، از مزایای آن بهره‌مند می شوید.

ابزار گوا شا

گوا شا، تکنیک سنتی ماساژ آسیای شرقی است. ماساژ درمانگران برای اجرای آن به ابزار صاف با لبه‌های گرد نیاز دارند. این ابزار برای تحت تاثیر قرار دادن نواحی صورت، گردن و بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرکز ماساژ آپادانا اصفهان

مرکز ماساژ آپادانا ارائه کننده انواع ماساژ های ریلکسی ، رفع گرفتگی ، درمانی ، زیبایی و لاغری در اصفهان است.

این مرکز با ماسور های دوره دیده و دارای مدرک تخصصی بوده و به صورت حرفه ای فعالیت مینماید.

مرکز ماساژ آپادا نا دارای مجوز رسمی از اتحادیه بوده و علاوه بر مشتریان خصوصی و اختصاصی با سازمان های بزرگ فعالیت مینماید. 

تماس با مرکز ماساژ آپادانا اصفهان

شماره رزرو:

03136412629

ارتباط با مدیریت:

09130268595

آدرس:

اصفهان،چهار راه آپادانا ، ابتدای آپادانا اول ، جنب ایستگاه تاکسی ، مرکز ماساژ آپادانا