ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ چیست؟

ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ درمانی تخصصی است که در آن از سنگ‌های بازالتی صاف و گرم برای آرام کردن و کاهش عضلات منقبض و بافت‌های نرم آسیب دیده استفاده می‌شود. در این ماساژ ، درمانگر سنگ‌های صاف را بر روی قسمت‌های خاصی از بدن از جمله امتداد ستون فقرات، کف دست‌ها، پاها و بین انگشتان پا قرار می‌دهد. البته سنگ‌ها قبل از استفاده در آب داغ قرار می‌گیرند تا گرم ‌شوند. همزمان با گرم شدن سنگ‌ها، درمانگر با  تکنیک‌های ماساژ معمولی از جمله حرکات دایره‌ای، ضربه و ورز دادن بدن شما را ماساژ می‌دهد.

البته برخی از ماساژورها سنگ‌ها را در دستان خود قرار می‌دهند و از آنها برای اعمال فشار و ماساژ نواحی مختلف بدن استفاده می‌کنند. به این ترتیب درمانگر بدون فشار زیاد به عمق ماهیچه‌ها رسوخ می‌کند و به مشتری کمک کند تا بیشتر آرام شود. در واقع تفاوت اصلی ماساژ سنگ داغ با انواع ماساژ  در این است که از سنگ داغ در طول جلسه ماساژ درمانی استفاده می‌شود. در حالی که در سایر ماساژها فقط از فشار دستان برای ماساژ نواحی مختلف استفاده می‌گردد.

فوائد ماساژ سنگ داغ

در ماساژ سنگ داغ گرما و وزن سنگها تاثیر بسزایی در نرم شدن بافت نواحی مختلف بدن دارند. ماساژ سنگ داغ با تکنیک های ماساژ روغن همراه می باشد و با گرمای نفوذ کننده از سنگ های داغ باعث بر طرف شدن درد، بالا رفتن هماهنگی و تعادل بدن و در نهایت آرامش می شود. همچنین در ماساژ سنگ داغ,  سنگ های داغی که روی ستون فقرات گذاشته می شوند، باعث آرامش و تسکین سیستم اعصاب مرکزی میشود.

  • دفع سموم بدن
  • تقویت سیستم عصبی
  • افزایش تمرکز
  • مناسب برای مبتلایان به بیماری فیبرومالژیا

تکنیک های ماساژ سنگ داغ

در ماساژ سنگ داغ، سنگ های آتشفشانی، سالت و سنگ مرمر در آب گرم حرارت دیده و در روغن غلطانده می شوند. در ماساژ سنگ داغ  ابتدا این سنگهای داغ در سایزهای مختلف بر روی نقاط حساس و کلیدی بدن تحت فشار قرار گرفته تا به عمق ماهیچه های سفت و دارای تنش های ماهیچه ای نفوذ نمایند. در انتهای ماساژ سنگ داغ  از سنگ مرمر یخ برای برخی نواحی خاص استفاده می شود که این گرما و سرما تعادل را برای بدن به ارمغان می آورد.

مرکز ماساژ آپادانا اصفهان

مرکز ماساژ آپادانا ارائه کننده انواع ماساژ های ریلکسی ، رفع گرفتگی ، درمانی ، زیبایی و لاغری در اصفهان است.

این مرکز با ماسور های دوره دیده و دارای مدرک تخصصی بوده و به صورت حرفه ای فعالیت مینماید.

مرکز ماساژ آپادا نا دارای مجوز رسمی از اتحادیه بوده و علاوه بر مشتریان خصوصی و اختصاصی با سازمان های بزرگ فعالیت مینماید. 

تماس با مرکز ماساژ آپادانا اصفهان

شماره رزرو:

03136412629

ارتباط با مدیریت:

09130268595

آدرس:

اصفهان،چهار راه آپادانا ، ابتدای آپادانا اول ، جنب ایستگاه تاکسی ، مرکز ماساژ آپادانا